kde mě seženete?

tereza venzarová

Adresa cvičebny

Hviezdoslavova 1600/6, 14900 Praha 11 - Chodov

+420 721 251 050

zazijpsajinak@gmail.com

zeptejte se

neslouží k přihlašování na lekce!

cvičebna

jak se k nám dostat?

Pěšky nebo autobusem

Pěšky/autobusem na zastávku Hněvkovského.

Směr Háje: Pokud vystoupíte na autobusové zastávce Hněvkovského (od Opatova směrem na Háje), před sebou uvidíte modro-bílou velkou budovu polikliniky + veteriny. Dejte se směrem k ní lehce doleva okolo lékárny DrMax, vyjděte pár schodíků a tam počkejte před přístavkem polikliniky.

Směr Chodov/Smíchov: Před vámi uvidíte vietnamské bistro. Musíte se otočit a přejít silnici. Pak před sebou uvidíte modro-bílou velkou budovu polikliniky + veteriny. Dejte se směrem k ní lehce doleva okolo lékárny DrMax, vyjděte pár schodíků a tam počkejte před přístavkem polikliniky.

Pohled z autobusové zastávky

Autem

Pokud pojedete autem směrem od Opatova k velkému kruhovému objezdu, vyjeďte na velkém kruhovém objezdu prvním výjezdem do ulice Hviezdoslavova. Projeďte jeden menší kruhový objezd rovně (tj. druhým výjezdem).  Jakmile po levé straně minete Albert (vietnamské bistro aj.) a po pravé straně uvidíte autobusovou zastávku, uvidíte modro-bílou velkou budovu polikliniky. Hned za autobusovou zastávkou vás čeká další kruhový objezd, kde vyjedete doprava (tj. prvním výjezdem). Zde se již poohlížejte po parkování. 

Parkování:
Jedna z možností je po opuštění kruhového objezdu první odbočka vpravo. Zde je sice zákaz vjezdu, ale jakožto návštěvníci polikliniky (čili zároveň Zažij psa jinak) byste neměli mít žádný problém.
Druhá možnost je parkování v ulici Podjavorinské (po kruhovém objezdu druhá odbočka vpravo – je to jednosměrka). Po celé její délce, po pár metrech vpravo, je menší parkoviště.
Pokud by byla s parkováním nouze, lze zaparkovat na parkovišti u Alberta (který jste minuli cestou).

Cesta ke cvičebně:
Pokud zaparkujete u zákazu vjezdu, dejte se vyasfaltovanou cestou do kopce a zde již najdete přístavek polikliniky (nachází se u schodů, za nimi hned vidíte lékárnu DrMax). Zde, prosím, počkejte.
Pokud zaparkujete na malém parkovišti v ulici Podjavorniské, polikliniku budete obcházet z druhé strany, minete tedy veterinu Regiavet, za ní se dáte doprava, minete lékárnu a po vystoupání pár schůdků jste již na místě. 

Hlavní vchod
Pohled z parkoviště v zákazu vjezdu