služby

nabídka tréninků

INDIVIDUÁLNÍ

Trénink pouze pro Vás ušitý na míru. Nezbytný pro start naší spolupráce.

SKUPINOVÝ

Ideální pro zlepšení navázání psa na Vás v přítomnosti dalších psů a lidí.

Proč jít na individuální trénink?

Individuální trénink je nejlepší pro seznámení s vámi a vaším chlupatcem, a prokonzultování vašich problémů, potřeb, cílů a snů. Je nutný pro vytvoření kvalitních základů, na kterých se dále bude stavět. Dále je nezbytný pro stanovení individuálního tréninkového plánu přesně na míru vaší dvojici/trojici/větší smečce 😊 jednoduše všechna pozornost jde vám, nikdo nás nebude rušit a můžeme se naplno věnovat vašemu zlepšování!

Proč jít na skupinový trénink?

Skupinový trénink je pro zkušenější týmy, kteří již mají se svým parťákem jasně danou komunikaci a chtějí ji pilovat v rušivém prostředí. Postupným plněním pevně stanovených kritérií budete zlepšovat vaši komunikaci a pozornost psa na vás. Naučíte se společnému fungování v přítomnosti dalších týmů a nacvičíte potkávání dalších psů. Zamakáme na celkovém zvládání rušnějšího prostředí a to vždy s ohledem na konkrétní tým.

Pokud vám ovšem komunikace skřípe, je potřeba na ní nejprve zapracovat v nerušivém prostředí – od toho jsou již zmíněné individuální lekce.  Díky nim se postupně prokoušete různými úrovněmi rušivek, až budete připraveni na skupinovou lekci.

Nelze absolvovat bez předchozí individuální lekce.

Individuálka

Trénink pro psí (i lidské) stěňátka/juniory/dospěláky/důchodce, chtějíc posunout vztah se svým chlupáčem na vyšší úroveň, restartovat nefungující komunikaci, pochopit se navzájem apod. Jednoduše pro psy a jejich páníčky, kteří chtějí makat ať už na svém či psím (což jde většinou ruku v ruce) zlepšení v jakémkoliv aspektu!

INDIVIDUÁLNÍ

Dvojička

Tento typ tréninku je vhodný pro tým, který již má základy a to hlavně v rámci odložení. Je skvělým přechodem mezi individuálkou a skupinovou vycházkou. Pes se zde učí fungovat i v přítomnosti druhého psa. Potrénujeme odložení, pozornost, přivolání a základní povely.

SKUPINOVÝ

Skupinová vycházka

Skupinová vycházka je již pro lehce pokročilejší týmy, kteří mají základy zmáknuté. Pro absolvování této procházky je nutné mít za sebou alespoň jednu individuálku. No a co vás čeká? Potrénujeme vzájemné míjení psů, odložení, skupinové přivolání, pozornost na páníčka a zahrajeme si různé hry.

SKUPINOVÝ

Město? V pohodě!

Naučíme Vašeho parťáka, aby vás vnímal i uprostřed Staroměstského náměstí mezi hromadou turistů, koňských povozů a všemožných zvuků a pachů. Trénink je pro pokročilé a musí mu předcházet individuální/skupinový trénink Zažij psa jinak!

INDIVIDUÁLNÍ

SKUPINOVÝ

On-line

Máte to ke mně daleko? Nestíháte? Nebo jednoduše chcete trénovat z domova? Můžu vás vést i online! Pomocí videohovoru vám vysvětlím teorii a cviky mohu prakticky ukázat. Vysvětlované cviky mohu prakticky ukázat na svých psech, takže vám nic neunikne 😊

INDIVIDUÁLNÍ

U vás doma

Chcete trénovat, ale cítíte se nejlépe u vás doma? Potřebujete poradit s nežádoucím chováním psa ve vaší domácnosti? V pohodě 😊 Dojedu až za vámi domů (v okresu Praha a okolí do 10km) a můžeme trénovat v pohodlí vašeho domova. Důležité je, abyste se vy i váš pes cítili komfortně, a eliminovali nadbytečný stres, který hraje neblahou funkci při procesu trénování. Pokud byste upřednostňovali trénink vzdáleně, můžete použít On-line trénink.

INDIVIDUÁLNÍ

Nebojte se zeptat 😊

Nevíte si rady, který trénink je pro vás ten nejlepší? Máte nějaké otázky, na které jste zde nenašli odpověď? Kontaktujte mě na kterékoliv platformě a já vám odpovím, co nejdříve to bude možné.

jAK SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ?

1.) Seznámení s vaší dvojicí

Na prvním tréninku se seznámíme a povíte mi, jaké jsou vaše potřeby, sny a cíle. Prohlédnu si vašeho parťáka a celkově se naladíme na společnou notu.

2.) Trénování

Vysvětlím vám teorii nutnou k pochopení problematiky a pak vám ukáži praktická cvičení, která si sami vyzkoušíte pod mým dohledem. To vše abyste pak cvičení prováděli správně i sami bez mého dohledu a vyhnuli jste se tak zbytečným chybám.

3.) Pravidelnost lekcí

Abychom viděli, že se trénink ubírá správným směrem, je potřeba se vídat pravidelně. Pokud chceme změnit chování psa a něco nového ho naučit, nejlepší je trénovat často a vídat se na lekcích ideálně 1x týdně. Přihlašování na tréninky je čistě ve vaší režii a tak si můžete zvolit termíny, které vám nejlépe vyhovují.

4.) Domácí úkoly

Nezbytným faktorem pro váš rozvoj je trénink doma. Nejlépe každodenní – i kdyby na 5 minut. Hlavní je, aby byl trénink zábavný, a pokud možno co nejvíce bez chyb. Můžete se sami natáčet při tréninku a při shlédnutí odhalit případné nesrovnalosti 😊  Takto se dá velmi rychle posouvat kupředu.

PRAVIDLA CVIČEBNY

  1. Před zahájením lekce čekejte prosím venku před budovou, abychom s předchozím týmem mohli vklidu vyjít ze dveří a nemuseli se natěsno vyhýbat (je to především s ohledem na reaktivní psíky) – dojdu si pro vás ven na chodník a zavedu vás dovnitř.
  2. Psa mějte na vodítku, pokud se nedomluvíme jinak.
  3. Ve cvičebně sice není kohoutek s vodou, ale je zde barel s vodou a miska pro vaše psíky 😊
  4. Nenechávejte své psy očůrávat rohy budovy a uklízejte po něm bobky. Paní majitelka je na toto velmi háklivá a záleží tak na tom dobré vztahy i prodloužení nájemní smlouvy prostoru.
  5. Po celou dobu si zodpovídáte za svého psa a za případně způsobené škody (samozřejmě jsme lidi a lze se rozumně domluvit). Zároveň je celá lekce na vaše vlastní nebezpečí.
  6. Ve cvičebně mám plnící hračku, můžete si tedy do ní přinést náplň a nebo i vlastní věci na okus, pokud potřebujete takto psa zabavit.
  7. Ve cvičebně psa mějte pod dohledem a zamezte případnému značkování. Při opakovaném porušení tohoto pravidla jsem nucena vyžadovat 200 Kč odškodné… Nevztahuje se na nehody u malých štěňat 😊